تدریس در خودیاد

تدریس در خودیاد

خودیاد چیست:

خودیاد یک بستر آنلاین آموزشی است و همه آموزش های منتشر شده در آن فایل های ویدیویی هستند، هر فردی که توانایی تدریس به صورت آنلاین را داشته باشد می تواند در خود یاد تدریس کند و به صورت مشارکتی درآمد کسب کند.

خودیاد مسئولیت ارائه آموزش ها و بازاریابی را به عهده دارد و با تمام توان در جهت فروش آموزش های منتشر شده در سایت تلاش می کند.

در خودیاد دوره های آموزشی با نام مدرس منتشر می شوند و بابت هربار فروش یک دوره آموزشی سهم مشخص شده برای هر مدرس در پنل کاربری مدرسین قابل برداشت خواهد بود.

 

تدریس در خودیاد:

شما می توانید دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از آن کسب درآمد کنید!

اگر فردی دارای تخصصی باشد می تواند دوره هایی را در سطوح مبتدی، متوسطه و تخصصی ایجاد کند و با انتشار آن دوره در خودیاد درآمد کسب کند. درآمد یک مدرس در خودیاد به صورت سهمی از فروش می باشد که با توجه به نوع قرارداد مدرس با خودیاد ایم سهم مشخص می شود.

سهم مدرس از فروش دوره خود در خودیاد  80٪ از فروش خواهد بود.

مدرس می تواند هر زمان که تمایل به تسویه حساب داشت در پنل کاربری خود درخواست تسویه حساب کند تا مبلغ کسب شده به حساب وی واریز گردد.

مدرسین پنل کاربری حرفه ای دارند و می توانند کلیه تراکنش های خود و فروش دوره های خود را در این پنل مشاهده کنند و همچنین می توانند از طریق این پنل دوره های خود را نیز در سایت ثبت نمایند.

 

استودیوی فیلم برداری خودیاد:

مجموعه خودیاد بیش از 2 سال است که در حوزه آموزش ویدیویی آنلاین فعال است و یک استودیوی مجهز و کامل را در اختیار دارد، مدرسینی که تمایل به ارائه آموزش های اختصاصی در خودیاد دارند می توانند دوره های آموزشی خود را در استودیوی خودیاد تهیه کنند.

خدماتی که در این استودیو ارائه می شود عبارتند از: فیلم برداری فول HD، صدابرداری به صورت استریو، نور پردازی کامل، استفاده از تکنولوژی پرده کرومامی (پرده سبز)، تدوین و مونتاژ حرفه ای فایل های آموزشی، میکس صدا و افزایش کیفیت خروجی، ساخت تیزر تبلیغاتی برای دوره های آموزشی، تهیه ویدیوی معرفی حرفه ای (جهت افزایش فروش بیشتر دوره)، ساخت وله های حرفه ای و...

در صورت تمایل به آگاهی از شرایط استفاده استودیوی فیلم برداری و رزرو وقت برای فیلم برداری می توانید با شرکت با شماره تلفن 02188356538 تماس حاصل نمایید.

 

چگونه می توانم در خودیاد تدریس کنم؟

جهت همکاری با خودیاد و تدریس دوره های آنلاین خود باید ابتدا در سایت عضو شوید و سپس با مراجعه به پنل کاربری خود می توانید دوره خود را ثبت نمایید، پس از بررسی دوره شما در صورتی که دوره ارائه شده با استانداردهای خودیاد هماهنگی لازم را داشته باشد در سایت منتشر خواهد شد.

شما می توانید دوره های خود را با مبلغی مشخص و یا به صورت رایگان ارائه کنید، ما برای ارائه دوره های شما به صورت رایگان هیچ مبلغی را از شما دریافت نخواهیم کرد و برای دوره های غیر رایگان نیز درصد مشخصی را طیق توضیحات بالا بابت هر فروش به شما پرداخت خواهیم کرد.